O mnie

Cześć, mam na imię Joanna.

Jako zapalony ogrodnik-amator od kilku lat próbuję stworzyć swój własny ogród, który będzie  miejscem wypoczynku dla mnie i mojej rodziny, wygodnym w użytkowaniu, pięknym dla oka, bogatym w roślinność, odzwierciedlającym zmienność naszego klimatu,  przyjaznym dla środowiska. Okazało się jednak, że robienie ogrodu przy tak dużych wymaganiach a jednocześnie skromnych zasobach wcale nie jest proste i wymaga dużej wiedzy. Na szczęście w dzisiejszych czasach wiedza jest łatwo dostępna, tylko trzeba poświęcić dużo czasu na wygrzebywanie jej z różnych źródeł. W pewnym momencie pomyślałam, że w sumie szkoda by było, gdyby te wszystkie godziny spędzone nad książkami, blogami, forami były wykorzystane tylko w moim ogródku. I tak powstał ten blog. Zapraszam serdecznie.

4 myśli na “O mnie”

  1. W końcu dotarłam. Podoba mi się idea pokazania swoich zmagań z pomysłami i realiami, a co ważne postęp i zmiany zaprezentowane w jednym miejscu.

    1. Doszłam do wniosku, że bez pokazania „przed”, stan obecny nie robi wystarczająco dobrego wrażenia:D Witam na blogu – bardzo się cieszę że dotarłaś i napisałaś:D

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *